Kde nakoupit

Zapojené jsou vybrané prodejny obchodních řetězců: Albert, Billa, dm drogerie markt, Globus, Kaufland, Lidl, MAKRO, ROSSMANN, Tesco a online obchody Rohlik.cz a iTesco. Najděte si na mapě nejbližší obchod, ke svému nákupu přidejte trvanlivé potraviny či drogerii a za pokladnami je předejte dobrovolníkům. Ale pomoci můžete i z pohodlí svého domova online.

 

Zapojené obchody pro vás připravujeme

Jde to i online

Přispět na dobrou věc jde i online. V partnerských online obchodech můžete nakoupit trvanlivé potraviny a drogerii, které pak poputují do regionálních potravinových bank. 

přes Rohlik.cz

Pomáhat online prostřednictvím Rohlíku můžete prostřednictvím přidání voucheru ke svému nákupu (v rozvozoých oblastech) nebo můžete darovat pouze balíček (touto formou můžete pomoci i mimo rozvozové oblasti). V tomto případě kontaktuje zákaznickou linku na telefonním čísle 800 730 740 nebo zašlete e-mail na adresu zakaznici@rohlik.cz. Zákaznická linka je tu pro vás každý den od 8:00 do 22:00. Operátoři s vámi objednávku vytvoří a zašlou vám e-mailem poděkování za věnování balíčku. V těchto případech je možná pouze platba kartou online. Všechny potřebné informace naleznete na stránkách Rohlíku

přes Tesco Online nákupy

Prostřednictvím Tesco Online nákupy můžete pomáhat například v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Mladá Boleslav, Kladno, Kolín, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Plzeň, Břeclav, Hodonín a Benešov. Přes Tesco Online nákupy lze zakoupit samostatný balíček potravinové pomoci a není třeba ho přidávat k nákupu.

Protřednictvím Tesco Zásilka můžete pomoci kdekoliv v České republice - kam nerozváží Tesco Online nákupy. V rámci této služby ale není možné kupovat jen balíčky – vždy je potřeba je přidat k nákupu Tesco Zásilky a zaplatit poplatek za dopravu.

Zapojené obchodní řetězce

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.